Zdravá strava a chudnutie

Dnes nie je problém nájsť jedálničky aj od 50 € +, pričom sa v praxi často stáva, že jedálniček, ktorý dostaneš, dostal cez „ctrl + c a ctrl + v“ ďalší xy počet ľudí. Ak sú pripravené dôkladne, stále to nie je najhoršia kúpa a určite ti pomôžu žiť zdravšie (ak tak vydržíš jesť).  Ich nevýhoda stále spočíva v tom, že ti berú flexibilitu v stravovaní a ani ťa nenaučia, prečo a vďaka čomu chudneme, čo možno považovať za zdravé a čo už do jedálnička nepatrí.

Ja preto volím edukatívny prístup a nerobím jedálničky, ale učím ľudí ako jesť a postupne ich naučím fungovať aj samých a to s plnou voľnosťou vo výbere jedál, ktoré majú radi. Výhodou tohto prístupu je i to, že môžeš jesť to, na čo máš v danej chvíli chuť či dostupné potraviny na prípravu a to bez toho aby boli tvoje výsledky narušené (samozrejme nebudeme jesť len čokolády).

Vedomosti o zdravej a vyváženej strave patria určite medzi základné poznatky, ktoré by sme mali všetci ovládať. Zvolil som preto prednášku o základoch stravovania, kde si prejdeme všetky potrebné veci, ktoré do praxe potrebuješ a na konci si zodpovieme pár otázok na mieru podľa tvojich potrieb, a ukážeme si ako začať hneď bezbolestne a s postupným zlepšovaním.

Jednorazový výdavok (resp. investícia) za 40 € alebo menej a môžeš mať na celý život jasno ako funguje chudnutie, a čo treba robiť aby si jedol čo najzdravšie v rámci tvojich možností. Zavolaj k tomu kamoša, kamošku či niekoho z rodiny a ešte aj ušetríš, môžete začať napredovať spoločne, navzájom sa podporovať a vaše výsledky budú ešte lepšie.

Čo sa naučíš?

BONUS: Doplňujúci E-book k prednáške!

1 osoba

40 na jednu osobu
  •  

2 osoby

30 na jednu osobu
  •  

3 osoby

25 na jednu osobu
  •  
Najvýhodnejšie

Máš o službu zaújem?

Táto služba zahŕňa:

Ak máš akékoľvek otázky ohľadne služieb, alebo si chceš niektorú zajednať, neváhaj ma kontaktovať pomocou formulára, či priamo na emailovej adrese:

Tento formulár je chránený službou Google reCAPTCHA.
Osobné údaje budú spracované za účelom odpovede.