Online coaching

Ideálna doplňujúca služba pre ľudí, ktorí majú problém sami začať a potrebujú určitú podporu a nasmerovanie v ich začiatkoch. Taktiež vhodné pre ľudí, ktorí sa sami nevedia udržať v strave a robia stále tie isté chyby. Spolu s ostatnými službami vie online coaching maximalizovať tvoje výsledky a naučiť ťa ako si ich udržať dlhodobo.

Okrem všetkých spomenutých výhod, súčasťou tejto ponuky vieme kontrolovať aj techniku cvikov (online natočenie videa), vieme pracovať flexibilne s tréningom („Tento týždeň budem môcť cvičiť len 2x, nie 4x ako je nastavené. Čo teraz? Ako cvičiť?“), ako i v oblasti stravy („Idem na svadbu, oslavu, čo vtedy jesť ak som v diéte? Musím sa obmedzovať?“ – určite nie). Naučíme sa teda pracovať s kalóriami a pozerať sa na ne zo širšieho časového horizontu aby sme si okrem dlhodobých výsledkov udržali aj sociálny život a psychickú pohodu.

Z tréningovej časti vieme pre spestrenie cvičenia a vyhnutia sa stereotypu postupne obmieňať cviky a s pokročilejšími klientami sa môžeme postupne zamerať na slabé stránky pomocou periodizácie a plánovanie tréningu na dlhšie časové obdobie.

Mesačná investícia do online coachingu ti môže priniesť oveľa lepšie a rýchlejšie výsledky, a vedomosti, ktoré získaš, ti ostanú na celý život. Určite výhodnejšie ako pravidelne utrácať oveľa viac peňazí na doplnkoch výživy, ktoré ani nefungujú.

Cena: 15 € / mesiac

Máš o službu zaújem?

Táto služba zahŕňa:

Ak máš akékoľvek otázky ohľadne služieb, alebo si chceš niektorú zajednať, neváhaj ma kontaktovať pomocou formulára, či priamo na emailovej adrese:

Tento formulár je chránený službou Google reCAPTCHA.
Osobné údaje budú spracované za účelom odpovede.